Parama

• 1,2 procentų parama apskaičiuojama nuo Jūsų jau SUMOKĖTO (išskaičiuoto) pajamų mokesčio sumos. Papildomai nieko mokėti nereikia.
  •  1,2 procentų parama skiriama užpildžius Prašymą FR0512 versija 05. Ją gyventojai gali pateikti tik individualiai Valstybinei mokesčių inspekcijai elektroniniu būdu (jeigu turite elektroninę bankininkystę arba naudojantis Elektroninio deklaravimo sistemos paslaugomis).

• Spausti mygtuką Pradėti

• Prašyme galima nurodyti tiek vieną, tiek kelis paramos gavėjus, svarbiausia, kad visa prašoma pervesti pajamų mokesčio dalis nebūtų didesnė kaip 1,2 procentai. Jei gyventojas pasirinko tik vieną paramos gavėją, jam jis gali skirti tiek visus 1,2 procentus, tiek mažiau. Sakykime, norima paremti du paramos gavėjus, tai kiekvienam iš jų galima prašyti pervesti pavyzdžiui, po 0,6 procentą, arba vienam - 0,8 procento, o kitam - 0,4 procento ir pan.

• Peržiūrėkite ir patvirtinkite, kad pateikta informacija teisinga.

• Suformavus prašymą, spaudžiame mygtuką Pateikti.

Dėkojame Jums už pagalbą!

Jeigu kyla klausimų dėl paramos skyrimo, rašykite mums adresu: kprc.buhalterija@gmail.com

Paskutinį kartą redaguota: 2023-03-15 08:13