BENDROJO UGDYMO DALYKŲ MOKYTOJAI

Žilvinas Kapočius

Anglų kalba
Geografija
Vyresnysis mokytojas Transporto ir verslo skyrius

Virginija Kiuberienė

Lietuvių kalbos kultūra ir specialybės kalba Vyresnioji mokytoja Pramonės ir paslaugų skyrius

Birutė Konstanblackaitė

PROFESIJOS MOKYTOJAI

Vardas, pavardė Dėstomas dalykas Kvalifikacinė kategorija Skyrius

Audronė Alminienė

Maisto ruošimo technologija Vyresnioji profesijos mokytoja Pramonės ir paslaugų skyrius

Vilija Bakutytė

Užsienio šalių patiekalai Vyresnioji profesijos mokytoja  Pramonės ir paslaugų skyrius

Alvydas Beteika

Gipskartonio montavimas  Vyresnysis profesijos
mokytojas

Vilius Čerkauskas

Suvirinimmo technologija

Žemės kasimo ir transportavimo mašinos
 - Pramonės ir paslaugų skyrius

Laimutė Dulkinienė

Bendrastatybiniai darbai Profesijos mokytoja metodininkė Pramonės ir paslaugų skyrius

Kęstutis Gužys

Automobilių ir autotraukinių remontas Vyresnysis profesijos mokytojas Transporto ir verslo skyrius

Rita Jucienė

Kirpimo pagrindai  - Pramonės ir paslaugų skyrius

Arvydas Kantautas

Informacinės technologijos Profesijos mokytojas Transporto ir verslo skyrius

Algirdas Kirpliukas

Automobilių konstrukcinės medžiagos Profesijos mokytojas Transporto ir verslo skyrius

Liudmila Kolojanskienė

Ekonomikos ir verslo pagrindai Vyresnioji profesijos mokytoja Transporto ir verslo skyrius

Arūnas Adomaitis

Kompiuterių įranga Kompiuterinių tinklų technologijos Profesijos mokytojas Pramonės ir paslaugų skyrius

Anželika Liukumienė

Siuvinių konstravimas, modeliavimas, siuvimas Vyresnioji profesijos mokytoja Pramonės ir paslaugų skyrius

Irena Merkelienė

Maisto pramonės produktų gamybos technologija Vyresnioji profesijos mokytoja Pramonės ir paslaugų skyrius

Arūnas Ožiūnas

Šaltkalvystės technologija  Profesijos mokytojas Transporto ir verslo skyrius

Arvydas Petkevičius

Suvirinimo įrengimai ir technologijos  - Pramonės ir paslaugų skyrius

Darius Petraitis

Elektrotechnika ir automatikos pagrindai  - Transporto ir verslo skyrius

Nijolė Petrusevičienė

Apdaila plytelėmis ir sauso tinko lakštais Vyresnioji profesijos mokytoja Pramonės ir paslaugų skyrius

Algis Pečeliūnas

Praktinis vairavimo mokymas  - Transporto ir verslo skyrius

Rima Pužauskaitė

Krovinių vežimai kelių transportu ir muitinės procedūros Vyresnioji profesijos mokytoja Transporto ir verslo skyrius

Vida Radavičienė

Dalia Sapronienė

Transporto įmonės ekonomika Profesijos mokytoja metodininkė Transporto ir verslo skyrius

Laima Skinderienė

Teisės pagrindai Vyresnioji profesijos mokytoja Transporto ir verslo skyrius

Algimantas Spurgis

Žemės ūkio mašinos Vyresnysis profesijos mokytojas Transporto ir verslo skyrius

Ingrida Šlikienė

Specialusis aptarnavimas Profesijos mokytoja metodininkė Pramonės ir paslaugų skyrius

Darius Biriukas

Lankytojų aptarnavimas  Profesijos mokytojas Pramonės ir paslaugų skyrius

Giedrius Vaičiūnas

Variklio techninė priežiūra, diagnostika ir eksploatacinės medžiagos Vyresnysis profesijos mokytojas Pramonės ir paslaugų skyrius

Jolanta Vasilienė

Buhalterinė apskaita ir krovinio vežimo dokumentai Vyresnioji profesijos mokytoja Transporto ir verslo skyrius

Valentinas Zapolskis

Suvirinimo defektai ir deformacijos Vyresnysis profesijos mokytojas Pramonės ir paslaugų skyrius

Valdas Dirsė

Kompiuterių įranga, įrengimai
 IT sistemos
Kompiuteriniai tinklai

Profesijos mokytojas Pramonės ir paslaugų skyrius

Valentina Dautartienė

Įvadas į profesiją