2% parama mokyklai

×

Įspėjimas

JFolder: :delete: Nepavyko ištrinti aplanko. Kelias: /var/www/clients/client82/web147/web/media/nextend/cache/less/n1527142500

20180920 095904Rugsėjo 26 dieną Kėdainių profesinio rengimo centre paminėta Europos kalbų diena. Mokiniai buvo supažindinti su Europos dienos istorija, tikslais ir paminėjimo būdais, per pamokas atliko įvairias užduotis, sprendė kryžiažodžius, žiūrėjo mokomuosius ir informacinius filmukus.

10Rugsėjo pabaigoje didelis būrys jaunimo susiruošė į stovyklą „Kelyje link svajonių profesijos“. Stovyklą organizavo Kėdainių profesinio rengimo centras pagal įgyvendinamo projekto „Renkuosi veikti“ veiklas. Net dvi dienas jaunuoliai dalyvavo įvairiuose užsiėmimuose, kurie padėjo geriau pažinti save, ugdyti prisistatymo, komunikacinius, socialinius įgūdžius ir kompetencijas.

3Pasibaigus vasarai vis daugiau jaunuolių popietes ir vėl leidžia Kėdainių profesinio rengimo centro atviroje jaunimo erdvėje.

IMG 2915Širdis – pats stipriausias ir darbščiausias raumuo žmogaus kūne. Per gyvenimą ji susitraukia sunkiai įsivaizduojamą skaičių kartų (daugiau nei tris milijardus). Pasaulinė širdies diena  ir yra skirta prisiminti darbščiausio ir stipriausio mūsų organo, simbolizuojančio gyvybę ir meilę, svarbą bei paskatinti žmones aktyviau rūpintis savo sveikata.

DSC 0019Rugsėjo 21 d. Kėdainių profesinio rengimo centro trečios gimnazijos klasės mokiniai, kurie domisi istorija, dalyvavo pažintinėje ekskursijoje ,,Laisvės kovų paveldas Kėdainių rajone".

IMG 3556Vasaros pabaigoje, rugpjūčio 14d., į Erasmus+ programos projekto „Tarptautinė patirtis – profesinio mokymo kokybės užtikrinimas“ ilgalaikę stažuotę išvyko Kėdainių profesinio rengimo centro du sukirpėjo-konstruktoriaus ir modeliuotojo bei du kirpėjo profesijų absolventai. Jie šiuo metu atlieka trijų mėnesių praktiką Fuerteventuros saloje, Koralėjo mieste.

5Rugsėjo 20 d. Kėdainių profesinio rengimo centro pedagogai susitiko su Lietuvos švietimo profesinės sąjungos (LŠPS) pirmininku Audriumi Jurgelevičiumi.

20180913 095356Rugsėjo 13 d. Kėdainių r. Dotnuvos seniūnijoje vyko tradicinės „Artojų varžybos 2018“. Čia varžėsi geriausi 16 Lietuvos artojų. Nugalėtojai turės galimybę atstovauti Lietuvai pasaulinėse varžybose, vyksiančiose JAV. Tradiciškai varžybose dalyvavo ir Kėdainių profesinio rengimo centro atstovas, kurį lydėjo sėkmė.

Jonas3Kėdainių lietuvių ir švedų draugija kartu su Kėdainių profesinio rengimo centru organizavo akciją „Mėlyna ir geltona“. Akcija skirta paremti Ukrainos vaikus, kurie gyvena prie pačios pavojingiausios fronto linijos.

Rugsėjo 13 d. Kėdainių krašto muziejaus Daugiakultūriame centre vyko susitikimas su žymiausiu Lietuvoje gyvenančiu švedu Jonas Ohman. Jis pasidalino mintimis apie savo veiklas Lietuvoje ir Ukrainoje.

 

41661538 501829273616877 872295097469763584 nKaip jau įprasta, kiekvieną rugsėjį Kėdainių miestas švenčia savo gimtadienį. Aktyviai gimtadienio šventėse dalyvauja ir Kėdainių jaunimas. Jiems jau antrus metus iš eilės yra organizuojamos orientacinės varžybos. Šiais metais Didžiosios Rinkos aikštėje susirinko net 29 rajono švietimo įstaigų mokinių komandos. Tarp jų ir mūsų Centro komanda: Diana Kavaliauskaitė, Ervinas Valkauskas, Gabija Urbonaitė, Eglė Abromavičiūtė, Viktorija Kelpšaitė, Indrė Misiukaitė, Jovita Romelytė.

m2Saulėtas rugsėjo savaitgalis kėdainiečius ir miesto svečius džiugino ne tik rudenėjančia gamta, bet ir įvairia Kėdainių miesto 646 – ojo gimtadienio programa. Vienas iš šventės programos akcentų - tradicija tapusios vaišės miestelėnams.

IMG 1612Nors saulė ir toliau lepina šiluma ir tvyro dar vis vasariška nuotaika, jau rūdija kaštonai, rytais rasa žiburiuoja ant ražienų ir žolių stiebų, jau tušti gandrų lizdai... Rugsėjis... Kasmet rugsėjis žymi ir naują pradžią.

IMG 1340Rugpjūčio 31 d. Kaune, Rotušės aikštėje, vyko renginys „Profesinis mokymas – tavo ateities karjera“. Renginį organizavo Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras, siekdamas supažindinti su profesinio mokymo perspektyvomis, karjeros galimybėmis, taip pat skatindamas jaunus žmones rinktis profesinio mokymosi kelią.

13Rugpjūčio 19 -29 dienomis pagal Erasmus+ programos projektą „Tarptautinė patirtis – profesinio mokymo kokybės užtikrinimas“ tobulinome kvalifikaciją Turkijos Oludenizo Belcekiz Beach Club viešbučio virtuvėje ir konditerijos ceche. Stažuotės metu susipažinome su turkų patiekalų ir konditerijos gaminių gamybos ypatybėmis, stebėjome, dirbome ir išmokome gaminti kai kuriuos patiekalus ir konditerijos gaminius.

10Likus kelioms savaitėms iki 2018 - 2019 mokslo metų pradžios, į Erasmus+ programos projekto „Tarptautinė patirtis - profesinio mokymo kokybės užtikrinimas“ stažuotę užsienyje išvyko Kėdainių profesinio rengimo centro virėjo, padavėjo ir barmeno, higieninės kosmetikos kosmetiko profesijų mokiniai.