2% parama mokyklai

Birželio 11 dieną Kėdainių profesinio rengimo centre įvyko Erasmus+ programos projektų sklaidos seminaras „TARPTAUTINĖ PATIRTIS - POVEIKIS MOKYTOJUI IR JO PROFESINEI APLINKAI“. Seminaro pranešėjai – profesijos mokytojai, 2014-2015 mokslo metais dalyvavę Erasmus+ programos projektuose.

Kėdainių profesinio rengimo centro mokiniai vasarą pasitiko sportuodami. Birželio 3 dieną vyko fizinio aktyvumo diena „Linksmoji olimpiada“. Mokiniai varžėsi linksmose sportinėse estafetėse ir rungtyse, baudų metimo varžybose, žinias apie sportą pasitikrino protų mūšyje „Ką žinau apie sportą".

Gegužės 27 dieną  Kėdainių Profesinio rengimo centre jau antrą kartą vyko Tėvų diena. Šio susitikimo tikslas buvo pasidžiaugti gabiais  mokiniais, jų laimėjimais konkursuose bei olimpiadose.

Įgyvendinant Erasmus+ programos projektą ,,Mobilumas mokantis – patirtis gyvenime", dalyvavau stažuotėje Suomijoje, Kuopio mieste, Savo profesinio mokymo koledže. Stažuotė vyko 3 savaites, o joje dalyvavo 3 mokiniai: 2 iš Kauno statybininkų rengimo centro, 1 iš Kėdainių profesinio rengimo centro.