2% parama mokyklai

Penktadienį, vasario 20 d., Pramonės ir paslaugų skyriuje vyko tradicinė abiturientų šventė – šimtadienis. Šventę organizavo vienuoliktokai. Abiturientams šimtadienis gražiausia, jaunatviškiausia ir linksmiausia mokyklos šventė, kuri simbolizuoja veržlumą, polėkį, svajones. Skaičius 100 abiturientams kiekvienais metais primena, kad teks spręsti dilemas ir skaičiuoti dienas, valandas iki egzaminų.

Kaip ir kasmet, taip ir šiais 2015 metais Transporto ir verslo skyriuje nuotaikingai  paminėta šv. Valentino diena. Šventę organizavo skyriaus mokinių taryba. Mokyklos bendruomenei buvo surengtas Amūro sveikinimų ir pageidavimų koncertas, kurį vedė  meilės ministrai Marius Lentinas, Šarūnė Cicilionytė ir Eugenijus Navikas.

2015 m. vasario 5-7 d. Vilniuje, ,,Litexpo“ parodų rūmuose, vyko XIII tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2015“, kuri  sukvietė tūkstančius abiturientų ir jaunų žmonių, svarstančių ir kuriančių ateities planus, ieškančių tinkamiausio sprendimo, kur mokytis. Kėdainių profesinio rengimo centro vadovai,  mokytojai ir mokiniai tris dienas parodos lankytojams pristatė profesijas, kurias galima įgyti Centre.

Vasario 5-oji –  duonos globėjos šv. Agotos diena. Lietuviui nėra skanesnio maisto kaip juoda ruginė duona. Bet duona lietuviams ne tik maistas – ji turi svarbią apeiginę prasmę, šventinta įgyja ypatingų galių. Nuo seno buvo tikima, kad jos sudžiūvęs kriaukšlelis, visus metus laikomas garbingiausioje namų vietoje, pagelbsti kilus gaisrui, saugo nuo ligų, nuo blogos akies, nuo gyvatės įkandimo ir kt. Kilus perkūnijai, tokią duoną žmonės laikydavo suspaudę rankoje, kad ji atbaidytų perkūniją, o einant linų sėti duonos kriaukšlelis laikomas skepetaitėje, kad linai būtų baltesni. Išleisdama sūnų į kariuomenę, motina šv. Agotos duonelės užsiūdavo jo marškinių kamputyje, tikėdama, kad sūnų aplenks kulka ar kitokia nelaimė.