Įspėjimas

JFolder: :delete: Nepavyko ištrinti aplanko. Kelias: /var/www/clients/client82/web147/web/media/nextend/cache/less/n1527142500

received 2488420444737319Apdailininko (statybininko) profesinio mokymo programos mokiniai ir profesijos mokytojai Alvydas Beteika, Laimutė Dulkinienė, Vida Radavičienė lapkričio 12 dieną vyko į „Tikkurila akademiją“, kurioje dažų ekspertas Rokas Vičkus vedė praktinius mokymus „Medienos paruošimas ir dažymas“.

Mokiniai ir mokytojai turėjo galimybę susipažinti ir išbandyti naujus įrankius, medžiagas. UAB „Tesa“ atstovas Audrius Petryla pristatė „Tesa“ lipnių juostelių asortimentą, jų panaudojimo galimybes. Tai labai naudinga nauja patirtis tiek mokiniams, tiek mokytojams.

Vida Radavičienė, profesijos mokytoja