20191107 113023(0)Prie logisto ekspeditoriaus specialybės mokinių parengimo aktyviai prisideda darbdaviai. Kėdainių profesinio rengimo centro būsimieji logistai ekspeditoriai, lydimi profesijos mokytojos Dalios Sapronienės, lankėsi UAB „Palink“ logistikos centre.

Centro vadovas maloniai supažindino su logistikos centro veikla, o mokiniai susidomėję nagrinėjo sandėliavimo procesus: medžiagų atvežimą, jų identifikavimą, vietos sandėlyje parinkimą, krovinių išdėstymą, saugojimo reikalavimus, krovinių paruošimą gabenti, pakrovimą, stebėjo, kaip ekspeditorius pagal pirkėjo pareikalavimą atrenka reikalingų medžiagų kiekį, kad nustatytu laiku jas pristatytų į pirkėjo sandėlį. Mokiniams buvo suteikta galimybė susipažinti ne tik su efektyviomis sandėlių valdymo sistemomis, bet ir naudojama modernia įranga bei įrengimais (padėklų rūšiavimo darbus atliekančiu robotu).

Dalia Sapronienė, profesijos mokytoja