Įspėjimas

JFolder: :delete: Nepavyko ištrinti aplanko. Kelias: /var/www/clients/client82/web147/web/media/nextend/cache/less/n1527142500

IMG 20191020 135105Spalio 20 dieną Kėdainių profesinio rengimo centro apdailininkų (statybininkų) A17-7, A18-7 ir A18-3 grupių mokiniai pagal įgyvendinamą projektą ,,Tarptautinė patirtis- profesinio mokymo kokybės užtikrinimas” išvyko į praktikos stažuotę Vokietijoje. Ankstyvą rytą Šverino mieste mus sutiko stažuotės  vadovas  Wouter Groet. Buvome apgyvendinti paskirtuose apartamentuose, o po pietų su vadovu  išėjome į ekskursiją po miesto senamiestį, aplankėme miesto pasididžiavimą Šverino pilį ir būsimą darbo vietą. Darbo vieta- namas senamiestyje, kuriame atliekame įvairius vidaus ir lauko apdailos darbus: senų, anksčiau dažytų ir tapetuotų paviršių valymą, tinkavimą, glaistymą, medinių paviršių šlifavimą ir dažymą.

Savaitgaliais pagal stažuotės numatytą programą jau apsilankėme pramogų ir nuotykių parke ,,Kletterwald”, kuriame vaikinai pademonstravo savo ištvermę ir jėgą įveikdami įvairias kliūtis. Traukiniu vykome į vandens pramogų parką, kuris įsikūręs prie jūros, o jaunimo centre ,,Busstop” mokiniai po darbo žaidžia įvairius stalo ir kompiuterinius žaidimus. Šio centro vadovas Igoris Peterson maloniai mus visus vaišina gaiviaisiais gėrimais ir picomis. Sklandi ir turininga stažuotė įpusėjo, visi esame geros nuotaikos.

Nijolė Petrusevičienė, profesijos mokytoja, Edita Ragožienė, lydinti mokytoja