Įspėjimas

JFolder: :delete: Nepavyko ištrinti aplanko. Kelias: /var/www/clients/client82/web147/web/media/nextend/cache/less/n1527142500

20191024 102915Kėdainių profesinio rengimo centro mokiniai praktinių logistikos žinių sėmėsi moderniausiame siuntų rūšiavimo terminale Baltijos šalyse DPD Lietuva, UAB „Kauno depas“. Būsimieji logistai ekspeditoriai susipažino su strategiškai svarbia DPD tinklo dalimi - siuntų terminalu, kuriame susikerta Europos, Skandinavijos ir Baltijos šalių siuntų srautai. Dėkojame terminalo vadovui už galimybę stebėti skubių siuntų rūšiavimo, priėmimo bei išsiuntimo darbų eigą terminale bei praktinius patarimus organizuojant veiklas, jų specifiką, reikalavimus būsimiems darbuotojams ir jų karjeros galimybes įmonėje.

Norėdami pajusti darbo klimatą būsimieji logistai ekspeditoriai taip pat lankėsi Kauno intermodaliniame terminale. KIT grupės vadovas Sigitas Baltokas mokinius supažindino su pagrindine terminalo funkcija – sujungti dvi skirtingas geležinkelio transporto sistemas į vieną mazgą, perkrauti krovinius, kad jie galėtų laisvai judėti tarp dviejų skirtingų geležinkelio sistemų. Taip pat kalbėjo apie terminalo ateities planus perkrauti ir puspriekabes bei nesupakuotus produktus į jas ar iš jų. Mokiniai turėjo galimybę stebėti atliekamus darbus teritorijoje – sąstatų formavimą. Kaune išsidėsčiusias įmones stebėjo ir nuo Kauno Kristaus Prisikėlimo bažnyčios apžvalgos aikštelės.

Dalia Sapronienė, profesijos mokytoja metodininkė