turas3Spalio 17 d. Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro viešbučių ir restoranų sektoriniame praktinio mokymo centre vyko nacionalinis profesinio mokymo įstaigų integruotas istorijos ir profesijos dalykų žinių turnyras „Stalo etiketo ištakos ir gastronomijos istorija“.

Kėdainių profesinio rengimo centro II kurso padavėjo ir barmeno profesijos mokinių komanda,  pasivadinusi ,,Šaunusis ketvertas“ - Eglė Abromavičiūtė, Vika Bagdonaitė, Kamilė Kviklytė ir Augustė Vareikaitė, atstovavo mūsų centrui šiame turnyre.

Be mūsų komandos turnyre dalyvavo komandos iš Jonavos politechnikos mokyklos, Marijampolės profesinio rengimo centro ir Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro. Žinių turnyro klausimai apėmė stalo etiketo ir gastronomijos istoriją nuo seniausiųjų laikų iki šių dienų. Visi labai džiaugėmės mokinių pademonstruotomis žiniomis, nes toks turnyras mums buvo pirmas.

Ačiū visiems turnyro dalyviams ir kolegoms, padėjusiems pasiruošti žinių turnyrui.

Ingrida Šlikienė, profesijos mokytoja metodininkė