Įspėjimas

JFolder: :delete: Nepavyko ištrinti aplanko. Kelias: /var/www/clients/client82/web147/web/media/nextend/cache/less/n1527142500

72473668 10216782945312123 3186935458131083264 nSpalio 16-ąją dieną Kėdainių profesinio rengimo centre netrūko šurmulio-  vyko pirmo kurso mokinių krikštynos.  Į teismo salę atvesdinti nauji centro mokiniai turėjo paneigti jiems pateiktus antro kurso mokinių kaltinimus-  esą jie neišradingi, nekūrybingi ir neorientuoti bei nelegaliai naudojasi visais šio centro teikiamais malonumais.

Pirmo kurso mokiniai, atlikdami įvairias užduotis,  stengėsi  įrodyti esantys ir motyvuoti, ir šiek tiek  jau pažįstantys mokyklą, išradingi, o svarbiausia- norintys tapti pilnateisiais centro mokiniais. Įrodyti, kad gebės tinkamai pasirūpinti naujais auklėtiniais, turėjo  ir pirmo kurso grupių/klasių vadovai. Jie prisiekė negailėti jėgų rūpinantis savo auklėtiniais, o visi iki vieno pirmo kurso mokiniai, ranką prie širdies pridėję, taip pat kartojo priesaikos žodžius ir tapo tikrų tikriausiais centro bendruomenės nariais.

Visi džiaugėsi nuotaikingomis ir įsimintinomis krikštynomis- puikiu renginiu, sujungusiu besimokančius į bendrą ir draugišką kolektyvą.

Živilė Matukienė, krikštynų organizatorė