IMG 20191010 150713Spalio 10 dieną Kėdainių profesinio rengimo centro bendruomenei vyko gerosios patirties sklaidos užsiėmimas „Aerografija- galimybė kurti kiekvienam“. Užsiėmimą organizavo statybos darbų profesijos mokytojai Nijolė Petrusevičienė ir Alvydas Beteika. Profesijos mokytoja Nijolė Petrusevičienė supažindino su aerografijos istorija, kuri mena laikotarpį nuo akmens amžiaus iki dabartinių laikų. Aerografija- spalvinimo menas, šia technika puikiai galima išpiešti praktiškai viską, ką tik norime. Dažniausiai ši technika naudojama automobilių ir motociklų apipavidalinimui, didelio formato plakatų gamyboje, interjere.

Profesijos mokytojas Alvydas Beteika buvo atsakingas už techninį aerografo paleidimą ir pritaikymą darbui.  Užsiėmimo dalyviai su dideliu entuziazmu išbandė šios technikos galimybes, gėrėjosi ir didžiavosi savo nuspalvintais piešiniais. Tikėtina, kad gerąją mokytojų patirtį bendruomenės nariai gebės pritaikyti savo buityje.

Nijolė Petrusevičienė, profesijos mokytoja