72234966 2428384254100427 2519877945586089984 nSpalio 4 d. Kėdainių profesinio rengimo centro mokytojus nuo pat ankstaus ryto pasitiko Mokinių tarybos atstovai. Kupini entuziazmo mokiniai mokytojams įteikė  po saldžią dovanėlę ir po slaptą ID kodą.

Suskambėjus skambučiui į antrą pamoką visi mokytojai buvo sukviesti į aktų salę, į kurią jie galėjo patekti tik su slaptu ID kodu. Slaptas kodas bylojo apie mokytojo patekimą į brandos lygio nustatymo standartizuoto egzamino jam skirtą vietą.

Egzamino metu mokytojams buvo skirtos dvi užduotys: pirma – teorinė, antra - praktinė (grupinė).

Teorinės dalies metu mokytojai sprendė testus, praktinės dalies metu mokytojams teko nelengvos užduotys – buvo patikrinti choreografiniai, dainavimo, deklamavimo ir aktoriniai gebėjimai.

Egzamino metu centro mokytojai pasižymėjo išradingumu, linksmumu, kūrybingumu.

Brandos lygio nustatymo standartizuotą egzaminą teigiamai išlaikė visi mokytojai. Jiems buvo įteikti „Kėdainių PRC Harvardo“ kvalifikaciniai diplomai.

Po pietų linksmai nusiteikusių mokytojų laukė edukacinė kelionė į Anykščius. Aplankytas Lajų takas ir Cosmoss paukščių tako kambarys.

Lina Karpienė, Liudmila Kolojanskienė, neformaliojo švietimo organizatorės