IMG 20181025 142955Spalio 25 d. Kėdainių profesinio rengimo centro mokiniai, lydimi  mokytojų V. Dirsės ir A. Kantauto,  dalyvavo Erasmus+ programos projekto „SMARTEL - išmaniųjų matavimų ir namų automatikos technologijų mokymas elektrikams“ seminare - konkurse, kuris vyko Panevėžio kolegijoje.

Seminaro metu buvo pristatytas projektas, jo eiga ir galutinis rezultatas. Projekto metu sukurta mokomoji medžiaga bus patalpinta internetinėje erdvėje penkių šalių, dalyvavusių projekte, kalbomis.

Gautų žinių įtvirtinimui surengtas konkursas, kurio metu buvo sprendžiamas testas iš 30 klausimų. Mūsų Centro kompiuterinės įrangos derintojo, suvirintojo ir automobilių mechaniko specialybių mokiniai parodė puikius rezultatus - net šeši buvo apdovanoti vertingais prizais.

Kėdainių profesinio rengimo centrui buvo pasiūlyta pasirašyti bendradarbiavimo sutartį su Panevėžio kolegija dėl giminingų specialybių mokomųjų modulių įvertinimo užskaitymo.

Transporto ir verslo skyriaus vedėjas Gintaras Sapronas