2% parama mokyklai

IMG 20181024 091057Visi žino – šviežiuose vaisiuose ir daržovėse gausu organizmui naudingų medžiagų bei vitaminų, kurie ne tik puoselėja mūsų grožį bei sveikatą, bet ir stiprina imunitetą.

Kėdainių profesinio rengimo centre vyko vaisių ir daržovių sulčių bei trintų kokteilių degustacija „Vitaminų diena“. Būsimieji virėjai ir barmenai padavėjai kartu su profesijos mokytojais Audrone Alminiene ir Dariumi Biriuku pakvietė Centro bendruomenę paragauti įvairių vaisių ir daržovių sulčių bei trintų kokteilių.

Natūralios sultys ir trinti kokteiliai- vitaminų, gliukozės, fruktozės, mineralinių medžiagų šaltinis. Natūraliose vaisių ir daržovių sultyse bei trintuose kokteiliuose yra pektino, kuris mažina cholesterolio kiekį kraujyje ir reguliuoja virškinamojo trakto veiklą, gausu vitamino C, todėl jas pravartu gerti norintiems sustiprinti imunitetą, taip pat valo organizmą nuo šlakų, jaunina odą, atkuria kraują.

Valgykime daržoves ir vaisius, gerkime sultis bei trintus kokteilius, stiprinkime imunitetą ir nesirkime! Į sveikatą!

Veikla vykdoma pagal atvirųjų jaunimo erdvių projektą „Renkuosi veikti“, kurį finansuoja Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Sveikatos priežiūros specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje, Giedrė Frolovienė