43467032 10156644232476585 1167761247974719488 nSpalio 7-13 dienomis buvome išvykę į Erasmus + projekto „Sveikame kūne – sveika siela“ susitikimą Rumunijoje. Susitikime dalyvavo partneriai iš penkių šalių: Turkijos, Čekijos, Latvijos, Rumunijos ir Lietuvos. Mūsų šaliai atstovavo Kėdainių profesinio rengimo centro mokiniai: Ginas Juodgalvis (A18 grupė), Danas Kačegavičius (A18 grupė) ir Jonas Mikulskis (II A gimnazijos klasė). Gyvenome šeimose, turėjome puikią galimybę komunikuoti anglų kalba.

Kadangi projektas susietas su sveika gyvensena, mes daug sportavome: žaidėme krepšinį, futbolą, tinklinį, važinėjome dviračiais, rungtyniavome įvairiose estafetėse. Lankėmės ūkyje, kur ekologiškai auginamos daržovės, gyvuliai, o produktai pateikiami maisto gaminimui vietos restorane. Taip pat lankėmės ūkyje, kur auginami ekologiški obuoliai, buvome duonos gaminių gamybos fabrike.

Laisvalaikiu aplankėme muziejus, vienuolyną, bažnyčias, įvairius architektūrinius paminklus. Vykome į Drakulos pilį, klausėmės gido pasakojimų apie pilies istoriją, grožėjomės gamtos vaizdais.

Susitikimo metu puikiai praleidome laiką, bendravome su visų šalių mokiniais, dalijomės patirtais įspūdžiais ir norėtume dalyvauti kituose projektuose.

II A gimnazijos klasės mokinys Jonas Mikulskis