1Spalio 9 d. Kėdainių profesinio rengimo centro būsimiesiems apdailininkams (statybininkams) vyko pamoka - seminaras „Vokietijos kompanijos įmonės „Hardy“ naujausi įrankiai statybininkams“.

Netradicinėje pamokoje dalyvavo 60 apdailininko (statybininko) specialybės mokinių ir profesijos mokytojai, kurie daug naujo sužinojo ne tik apie įmonės „Hardy" įrankius, bet ir apie jų panaudojimo galimybes. Įmonės atstovas Antanas Gaidelis sulaukė daug klausimų ir iš profesijos mokytojų, ir iš mokinių. Netradicinis mokymas buvo naudingas ir patrauklus mokiniams, todėl ir ateityje profesijos mokytojai planuoja mokymui taikyti tokį mokymo(si) būdą, kai įvairios statybų profilio įmonės pristato savo naujus produktus ir naujausias technologijas.

Profesijos mokytoja metodininkė Laimutė Dulkinienė