z prcA80Y0273Gražų, rudenišką, klevo lapais papuoštą rytą Kėdainių profesinio rengimo centro pedagogai įspūdingai pasitiko Mokytojų dieną - Centro erdves užpildė mokytojų veidų, nuotaikų, minčių fotonuotraukų fragmentai.

Besitęsiant šventės akimirkoms Centro aktų salėje prasidėjo mokytojams skirto renginio pirma dalis. Šventiškai nusiteikusius mokytojus pasitiko gražūs eiliuoti žodžiai ir daina, kurią atliko Centro mokinių ansamblis. Mokytojų laukė ir siurprizas: eiliuotos pasakos „Zuikis Puikis“ motyvais buvo sekama stilizuota pasaka, stilizuoti pasakos elementai pristatyti skaidrėse, kurios sukėlė garsias ovacijas ir pakilią nuotaiką.

Antroje šventės dalyje mokytojų laukė komunikacijos, garso ir vaizdo, nutrūktgalviški ir šokio iššūkiai, kuriuos parengė Centro mokinių tarybos nariai.

Tarptautinės mokytojų dienos šventę vainikavo įspūdinga edukacinė išvyka į alpakų ūkį Trakuose.

Renginį organizavo neformaliojo švietimo organizatorės Lina Karpienė, Liudmila Kolojanskienė ir anglų kalbos mokytoja Živilė Matukienė.

Neformaliojo švietimo organizatorės Lina Karpienė, Liudmila Kolojanskienė