DSC 0443Spalio pradžioje Kėdainių profesinio rengimo centre buvo organizuotas vykdomo Erasmus+ programos profesinio mokymo strateginės partnerystės projekto „Automobilių mechanikų šiuolaikinė mokymo medžiaga“ dalyvių susitikimas. Projekto susitikime dalyvavo partneriai iš trijų Estijos profesinio rengimo centrų, Latvijos kolegijos ir Turkijos aukštesniosios profesinės technikos mokyklos.

Mūsų Centro projekto dalyviai kolegoms pristatė Lietuvos švietimo sistemą, savo mokymo įstaigą, patirtį dirbant su specialiųjų ugdymosi poreikių turinčiais mokiniais ir jau parengtus projekto rezultatus: automobilių mechanikų mokomąjį stendą, elektroninę mokymosi medžiagą. Įgyvendindami projekto veiklas, Kėdainių profesinio rengimo centro profesijos mokytojai kartu su mokiniais pirmieji sukonstravo mokomąjį stendą „Starterio ir generatoriaus veikimo sistema“ ir realiai pademonstravo šio stendo veikimo principą projekto partneriams. Visi projekto partneriai pristatė, kokią pažangą jie atliko kuriant mokomuosius stendus, automobilių mechaniko profesinės mokymo programos dalykų ir techninės anglų kalbos mokymosi medžiagą. Automobilių mechanikų profesijos mokytojai turėjo galimybę diskutuoti tarpusavyje, patarti vieni kitiems, kaip geriau parengti mokymosi medžiagą tiems mokiniams, kurie turi mokymosi sunkumų.

Projekto susitikimo metu kolegos aplankė Bukiškėse (Vilniaus r.) esantį modernų Variklinių transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto mokymo centrą, pasivaikščiojo po Vilniaus senamiestį.

Projektų vadovė Vilija Bakutytė