20180925 140730Vykdant Nordplus Horizontal projekto „Darbą paliekančių pradedančiųjų mokytojų skaičiaus mažinimas" veiklas, 2018 m. rugsėjo 25 dieną Kėdainių profesinio rengimo centro mokytojams buvo organizuotas seminaras „Mentoriaus iššūkiai dirbant su x, y, z ir alfa kartos mokiniais“.

Seminarą vedė Kauno kolegijos dėstytoja Ieva Brazauskaitė- Zubavičienė. Seminaro metu buvo gvildenamos labai opios problemos: kaip sudominti šiuolaikinius mokinius, kad mokymasis būtų įdomus, inovatyvus ir kiekvienam suprantamas, su kokiais iššūkiais susiduria mentorius. Anot lektorės, vis sunkiau suprantame vieni kitus, nors ir kalbame ta pačia kalba. Labai dažnai taip nutinka dėl kartų skirtumo ir dėl jų skirtingų vertybių puoselėjimo. Norėdami sėkmingai bendradarbiauti su skirtingų kartų atstovais, turime išmokti bendrauti jiems priimtinu būdu, įvertinti skirtingus jų lūkesčius ir vertybes. Mokyti kitas kartas, vadinasi, mokytis ir patiems kartu su jomis. Seminaro metu mokytojai išgirdo daug įdomios, naudingos informacijos, kurią galės tiesiogiai panaudoti savo veikloje.

Projekto koordinatorė Aurima Bajorūnienė