Gegužės 26 dieną Kėdainių profesinio rengimo centro bendruomenė Europos kaimynų dieną šventė dalyvaudama Lietuvos piknike- Centro kiemelyje bendruomenė buvo pakviesta pietauti lauke. Čia buvo jaučiama tikra bendrumo atmosfera tarp mokinių, mokytojų, administracijos.

Smagu, kad tą dieną mus aplankė Olimpinių žaidynių čempionas Virgilijus Alekna, maloniai nustebęs kiemelyje sukurta netradicine susitikimo aplinka. Centro mokinių tarybos pirmininkė Ineta Pugalskytė, padedama mokinių tarybos narės Eglės Abromavičiūtės, vedė puikų pokalbį su čempionu. Buvo užduota nemažai klausimų apie sportininko karjerą, asmeninį gyvenimą, dabartinę veiklą.

Po įdomaus ir nuoširdaus pokalbio Olimpinis čempionas buvo pakviestas sudalyvauti virvės traukimo varžybose. Virgilijus puikiai susitvarkė su užduotimi- padėjo Centro moterų ir merginų komandai įveikti vyrus…

Vyresnioji profesijos mokytoja  Liudmila Kolojanskienė