Kauno statybos ir paslaugų mokymo centre vyko nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas „Mūrininkas 2017“.  Konkursinį darbą sudarė du etapai. Pirmame etape mokiniai turėjo išmūryti konstrukciją iš Fibo blokelių, antrame- atlikti apdailą modeliuojamuoju dekoratyviniu tinku. Kėdainių profesinio rengimo centrui atstovavo apdailininko (statybininko) profesijos pirmo kurso mokinys Amandas Kulikauskas ir trečiakursis Nerijus Pričubko.

Mokinių darbus vertino ypatingai reiklūs statybinių įmonių atstovai. Mūsų mokinių komandai ir šį kartą pavyko laimėti III vietą.  Nusileidome tiktai šeimininkams ir Vilniaus statybininkų rengimo centro komandai. I ir II vietas laimėjo mūrininko profesinio mokymo programų mokiniai, todėl mes labai džiaugiamės ir didžiuojamės savo mokinių laimėjimais. Amandas ir Nerijus buvo apdovanoti III laipsnio diplomais ir Statybininkų asociacijos, Pramonės ir amatų rūmų, taip pat Kauno statybos ir paslaugų mokymo centro padėkos raštais, medaliais ir taure. Mokinius konkursui parengė profesijos mokytoja metodininkė Vida Radavičienė ir vyresnysis profesijos mokytojas Alvydas Beteika. Jie taip pat apdovanoti padėkomis, medaliais ir atminimo dovanomis.

Kol mokiniai atliko konkursinius darbus, mokytojai dalyvavo seminare „Šiuolaikinių mūro ir apdailos technologijų pritaikymas istorinio paveldo statiniuose“. Seminaras vyko Raudondvario pilyje.  Labai smagu dalyvauti taip gerai organizuotame konkurse. Ačiū Kauno statybos ir paslaugų mokymo centrui.

Profesijos mokytoja metodininkė Vida Radavičienė