Kėdainių profesinio rengimo centre kiekvieną savaitę vyksta neformaliojo švietimo užsiėmimai, į kuriuos susirenka Kėdainių miesto ir rajono vaikai. Daugiausia dalyvių lanko maisto ruošimo užsiėmimus, kuriuose vaikai gamina įvairius patiekalus ir desertus.

Profesijos mokytojos Ingrida Šlikienė ir Žydronė Noreikienė vaikams nuolat pasiūlo aktyvios veiklos: moko ne tik pasigaminti įvairių patiekalų, bet ir primena apie mūsų šventes, papročius, tradicijas. Konditerijos ir kulinarijos profesijos mokytojos pakvietė vaikus į velykinę popietę. Visi kartu kepė kiškučių ir viščiukų formų bandeles, sausainius, kurie yra velykinio laikotarpio simboliai,  margino margučius. Prie paruošto šventinio stalo vaikai sulaukė netikėtų svečių: Velykų bobutės ir zuikio. Kartu rideno margučius, dalijosi savo šventiniaisįspūdžiais, šeimos tradicijomis ir smagiai leido laiką.