2% parama mokyklai

×

Įspėjimas

JFolder: :delete: Nepavyko ištrinti aplanko. Kelias: /var/www/clients/client82/web147/web/media/nextend/cache/less/n1527142500

Europos Sąjungos NordPlus Adult programos projekto „ Inovatyvus profesinės užsienio kalbos mokymas – raktas į suaugusiojo mokymosi motyvaciją“ pirmasis susitikimas Latvijoje.

2015 metų spalio 21-23 dienomis Kėdainių profesinio rengimo centro atstovai dalyvavo pirmajame projekto „Innovative Vocational foreign language teaching -  a key to adult learning motivation“  susitikime Latvijos sostinėje Rygoje.

Susitikimas vyko Rygos universitete. Susitikimo metu partneriai iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos  aptarė pagrindines projekto veiklas, būsimus rezultatus, pasiskirstė atsakomybėmis. Partneriai pristatė savo institucijas, dalyvavo praktinėje veikloje-diskusijoje „ Inovatyvus profesinės užsienio kalbos mokymas – raktas į suaugusiojo mokymosi motyvaciją“, kurios metu dirbo grupėse ir priėmė sprengimus dėl tolesnio projekto vykdymo.  Vizito metu buvo pristatytos pagrindinės  projekto veiklos, jų vykdymas, pateikimas, terminai bei aptarti projekto valdymo aspektai. Buvo susitarta dėl kito projekto susitikimo darbotvarkės bei tam tikrų rezultatų pateikimo. Vėliau buvome supažindinti su Rygos miesto senamiesčiu, jo istorija, architektūriniais paminklais.

Darbinį nuovargį kompensavo puikūs įspūdžiai, darnus bendradarbiavimas, nauja patirtis, patobulintos profesinės, kalbinės ir asmeninės kompetencijos.

 

 

 Projekto koordinatorė Aurima Bajorūnienė