2% parama mokyklai

DSC 0136 1600x1067

Birželio 30 dieną Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriaus salėje vyko Kėdainių profesinio rengimo centro XIV laidos absolventų šventė – iškilminga profesinio mokymo diplomų įteikimo ceremonija.

 

Į šią šventę atvyko daug garbių svečių: LR žemės ūkio ministrės, Seimo narės Virginijos Baltraitienės padėjėja Eglė Petrauskienė, Kėdainių r. savivaldybės vicemerė Olga Urbonienė, administracijos direktoriaus pavaduotojas DSC 0141 1600x1067Antanas Pavolis, Vilainių seniūnijos seniūnas Antanas Bružas, Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčios klebonas kunigas Artūras Stanevičius, AB „Lifosa“ administracijos direktorius Juozas Baniota, UAB „Daumantai LT“ reklamos ir ryšių su visuomene specialistė Jorūnė Liutkienė, AB „Progresas“ direktorius Vaidotas Vilutis, Transporto vystymo grupės „Tarptautiniai pervežimai“ direktorius Albertas Sitavičius, UAB „LINĖJA transport“ direktorius Gediminas Norkus, Centro tarybos atstovės Rūta Dabulskienė ir Laima Laurinavičienė. Šventėje taip pat dalyvavo Centro vadovai, mokytojai, absolventų tėveliai, seneliai, giminės ir draugai.

Ceremonija prasidėjo absolventų ir jų grupių vadovų iškilmingu sutikimu: skambant muzikai ir aidint plojimams į salę įžengė A24, A26-1, AE9, AV45, L10, DSC 0212 1600x1067MPD9, P8-4, SV20, T13-4 ir TP12 grupių absolventai ir jų vadovai. Pasisveikino absolventai daina, kurią atliko T13-4 grupės mokinė Greta Vaičiurgytė. Tada prasidėjo sveikinimai, skirti absolventams. Centro direktorius Dangiras Kačinskas džiaugėsi, kad tiek daug jaunuolių įgijo profesiją, buvo aktyvūs Centro visuomeninėje veikloje, taip pat dėkojo tėveliams, kad rūpinosi savo vaikais, visiems mokytojams, padėjusiems siekti žinių, ir darbdaviams, kurie geranoriškai bendradarbiauja su Centru, priima mokinius į savo įmones atlikti praktikos. Svečiai, sveikinę absolventus, linkėjo neišvažiuoti  iš Lietuvos, rasti darbą tėvynėje, o Kėdainių r. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Antanas Pavolis pasiūlė išeitį vaikinams: jeigu neras darbo vietos, eiti tarnauti į Lietuvos kariuomenę. Viešnia Eglė Petrauskienė ne tik perdavė Seimo narės Virginijos Baltraitienės sveikinimus, bet ir įteikė  padėkas aktyviausiems Centro absolventams: Gretai Vaičiurgytei, Vaidui Vancevičiui, Viktorijai Navardauskaitei, Gabijai Dolmantaitei ir Kristijonui Župerkai.

DSC 0226 1600x1067

Visų sielos nuščiuvo klausantis Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos mokinės Vakarės Urbaitės ir Centro absolventės Gretos Vaičiurgytės dainų, liūdesio gaidelės pasigirdo grupių vadovų vardu kalbėjusios L10 grupės vadovės Rimos Pužauskaitės balse. Šiltai, nuoširdžiai absolventų atstovai padėkojo visai Centro bendruomenei ir padovanojo ąžuoliuką ir rožę, kad jie įamžintų  XIV Kėdainių profesinio rengimo centro absolventų laidą.

Šventės kulminacija – į sceną kviečiami Centro direktorius Dangiras Kačinskas ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Olga Zaborskienė įteikti profesinio mokymo diplomų.

Diplomai buvo įteikti 132 absolventams, dviem iš jų – Gretai Vaičiurgytei ir Justinai Paulevičiūtei  - diplomai su pagyrimu.

Aplink džiaugsmingas šurmulys: artimųjų ir draugų sveikinimai, šypsenos, gėlės, fotosesija...

Į savarankišką gyvenimą išleidome dar vieną absolventų laidą. Likite sveiki, mieli mūsų mokiniai. Prasmingo, doro darbo, gražių svajonių, troškimų išsipildymo. Palikite gilias pėdas gyvenimo kelyje!

 

                                                                Birutė Konstanblackaitė, šventės vedėja